İş Alanları

BIS’de, bütün iş kollarımız müşterilerimizin yoğun rekabet ortamında verdikleri mücadeleyi daha ileriye taşıyabilmelerine yöneliktir – akıllı teknolojisi ve tecrübesi sayesinde BIS, işinizi daha da kolay hale getiriyor.

Bankacılık
BIS, Türkiye’de bankacılık yazılımı geliştiren birkaç Uluslararası Yazılım Sağlayıcı (ISV) firmadan bir tanesidir. BIS Bankacılık Çözüm Grubu, bankalara kapsamlı, uyumlu ve entegre yazılım çözümleri üretirken bankaların verdiği finansal servisleri ileriye götürme olanağı tanımaktadır. 
Sermaye Piyasaları
Sermaye Piyasaları Çözüm Grubu, BIS içinde özelleştirilmiş bir birim olup, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, emeklilik ve varlık yönetim şirketleri için teknolojinin ön sahfalarında karmaşık trading sistemleri, yatırım fonları çözümleri ve diğer pek çok uygulama çözümü sunmaktadır.
İnsan Kaynakları Yönetimi

BIS İnsan Kaynakları Çözüm Grubunun görevi, organizasyonlarda tüm insan kaynakları yönetim süreçlerini destekleyen entegre yazılım ve servisleri sağlamaktır. 

 

BIS’in geliştirdiği Kurumsal Uygulamalar Çözümü olan Logictix; kurumların yemek, servis , telekom hatları ve filo yönetim hizmetlerini, iç denetim ve kurumsal emlak yönetimi operasyonlarını elektronik ortamda yürütmelerine olanak veren yenilikçi bir yazılımdır. Logictix ile, kağıt üzerinden yürüyen süreçlerinizi yepyeni bir seviyeye taşıyabilir ve böylece en önemli varlığınız olan insanlarınızı yönetmek için gerekli zaman ve eforu dramatik bir şekilde düşürebilirsiniz.

Krediler
BIS Krediler Çözüm Grubu, BIS’in içindeki en hızlı büyüyen birim olup, bankalar, mortgage firmaları, tüketici finansman firmaları ve faktoring firmalarına kritik yazılım ve danışmanlık servisleri sunmaktadır.
Teknoloji ve Diğer Uygulamalar
Altyapı ve Diğer Çözüm Grupları en yeni ve türünün en iyisi olan teknolojiye yatırım yapıp, BIS’in diğer iş alanlarına destek vermektedir. Bu Grup danışmanlık, teknoloji ve dış kaynak kullanımını içermektedir. Ayrıca profosyonel servis sektörü için yenilikçi iş çözümleri üretmekte uzmanlaşmıştır.