Destek

Web tabanlı destek portalımız WebSupport, problemlerinizi hızla çözmenizde veya kullandığınız yazılım ürününü geliştirmenizde size yardımcı olur.

BIS, ürünlerinin yanı sıra sunduğu destek ve bakım hizmetleri ile de gurur duyar. Müşterilerimize dünya standartlarında satış sonrası hizmet sağlayabilmek için imkanlarımızı sürekli geliştirmeye çalışırız.

BIS'ten herhangi bir sistem aldığınızda, BIS'in ihtiyacınız olan destek ve hizmeti sağlayacağından emin olabilirsiniz.

BIS ürününüzün yüklemesi tamamlandıktan sonra, iş ihtiyaçlarınıza uygun hizmet, teknik destek ve çözüm tasarımı sağlamayı hedefleyen eğitimli ve motive personelimiz sizinle karşılıklı anlayışa dayanan iş ilişkileri geliştirebilmek için çalışır. Biz projelerin sağlıklı yürüyebilmesi için iletişimin kritik olduğuna inanırız. Bu noktada görüş ve geri bildirimleriniz her gün sizin ve diğer müşterilerimizin yararına çözümler geliştirebilmemizi mümkün kılar. 

İtibarımızın, sizin memnuniyetinize doğrudan bağlı olduğuna inanırız ve kendimizi hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olmaya adarız.

Web Support
Online self-servis destek portalımızla:
  • Taleplerinizi kaydedebilir ve statülerini takip edebilirsiniz

  • Daha önce kaydedilmiş taleplerinizi aratabilirsiniz

  • Teknik ve fonksiyonel dokümantasyona ulaşabilirsiniz

  • Yeni sürüm ve yamaları indirebilirsiniz

Müşteri Girişi

 

WebSupport'a giriş yapmak için, BIS ürünlerinin kayıtlı bir kullanıcısı olmalısınız. Kullanıcı adınız ve şifreniz yoksa, müşteri ilişkileri yöneticinizle iletişime geçin veya e-posta sorgulama formumuzu kullanarak bize mesaj atın. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz