Kanıtlanmış Teknoloji, Güvenilir Seçim

Günümüz piyasa koşullarında, rekabetçi olmak ve pastadan pay alabilmek için; kurumlar ürün farklılaştırmasının yanı sıra müşteri hizmet kalitesini de arttırmak zorundadırlar. Confin esnek yapısı sayesinde bu ihtiyaçlarınıza çözüm olacak niteliktedir.

Tüketici finansmanı şirketleri, çok şubeli finans sektörü oyuncularına göre, tüketicisine ulaşmada görece olarak daha fazla efor sarfetmek zorundadır. Confin’in birçok sisteme entegre olarak çalışması (bankalar, KKB, ODC, vb) tüketici finansmanı şirketlerinin bu durumu avantaja çevirmesini sağlamaktadır.

BIS’in tüketici finansmanı alanındaki engin tecrübesi, Confin’i taşıt ve mortgage çözümleri arasında Türkiye’nin en kapsamlı özelliklere sahip ürünükonumuna getirmektedir. 

Confin, fonksiyonalitesinin genişlemesine olanak tanıyan web tabanlı bir ürün olup, yazılımda, iş süreçlerini düzenleyen iş akışı bulunmaktadır.

 

Confin’in sunduğu en önemli avantajlardan bazıları şöyledir; 

  • Müşteri hizmetlerinde artan hız ve kalite 

  • Minimum girdi ve maksimum çıktıyla daha yüksek üretkenlik 

  • Çok farklı ödeme koşulları sunabilen ürün tanımlarının oluşturulabilmesi

  • Kredi geri ödemelerinde, bankalarla entegre yapısıyla kolay tahsilatYasal gereksinimlere tam uyum 

  • Yönetimsel bilgi ve karar alma desteği 

Kurumunuza yeni bir verimlilik boyutu ve esneklik getirmek için ana uygulamaların her birini kolayca adapte edebilirsiniz. Confin’in kendini kanıtlamış, ölçeklenebilir teknolojisi sayesinde işlerinizi genişletebilir, yeni büyüme alanlarına güvenle girebilirsiniz. Confin çözümünü, ihtiyaç önceliklerine göre kademeli olarak yükleyebilir ve masrafsız bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Kolay Uyarlama 

Finansal hizmetler sektörünün sürekli olarak yeni önermeler geliştirmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak durumunda olması dolayısıyla, değişen pazarlama şartlarına ivedi bir şekilde adapte olmanız kritik bir önem taşımaktadır. Sektörün bu ihtiyaçlarını ele alırsak, Confin oldukça esnek bir yapıda tasarlanmıştır.

 

Bu nedenden dolayı sistem; 

  • Kullanıcı dostudur 

  • Esnektir 

  • Ek geliştirmeler için daha az zamana ihtiyaç duyar 

  • Dış dünya (diğer üçüncü taraf uygulamalar, masaüstü uygulamaları vb.) ile uyumludur 

  • Kurumların spesifik ihtiyaçlarına istinaden özel arayüzlerle entegre olabilir 

Yazılım, size birbiriyle çalışması için tasarlanan modüler uygulamalarla iş süreçleri uçtan uca yönetmeniz için benzersiz bir yetkinlik sağlar. Tüm iş birimleriniz için raporlama ve analitik fonksiyonlara ek olarak; kurumunuzun spesifik ihtiyaçlarını karşılayacak iş süreçlerini tasarlamak, oluşturmak ve adapte etmek için güçlü bir teknoloji platformuna sahip olursunuz.

Kredi Karar Sürecinde Piyasa Bilgisi 

Günümüz koşullarında ayakta kalabilmek ve karlılığı korumak her zamankinden daha da zorlu bir duruma geldi. Bu koşullar altında, kredi başvurularını değerlendirirken, potansiyel müşterilerinizin piyasadaki mali durumu hakkında mümkün olan en fazla bilgiyi toplamak ve risklerinizi minimize etme ihtiyacınız vardır.

 

Confin, bilgi havuzunun en önemli oyuncularından olan Kredi Kayıt Bürosu ile hem Bireysel hem de Kurumsal bilgi paylaşımı yaparak operasyonel ve kredi risklerinizi azaltmanızı sağlar.

Risk Takip Sistemi 

Günümüzün öngörülemeyen piyasa koşullarında kredi verme sürecinde riski minimize etmek ne kadar önemli ise, sürecin takibi de aynı derecede önem taşımaktadır.Confin kullandırmış olduğunuz kredilerin geri ödemelerinin geciktiği ilk günden itibaren takip etme ihtiyacınızı karşılamaktadır. Risk takip sistemi, sorunlu kredileri erken tespit etmenizi, bu sayede tahsilat hız ve oranınızı attırmanızı sağlamaktadır.

Sağlam Muhasebe Altyapısı 

Confin’in muhasebe işlemlerini güvenilir bir şekilde yürütebilmesi, sizi işinizi büyütme ve karlılık konularına yoğunlaşmanız için özgür kılar. Ana çözümümüzdeki gerçek zamanlı hesaplamalara ek olarak parametre bazlı kriterlerin kombinasyonu, kredi verme işlemini geniş perspektiften görmenizi sağlar. Sistem içerisindeki esnek yapı, müşteriler tarafından talep edilen işlem bazlı fiyatlandırmayı destekler. Otomatik hesap mutabakatları ve defter-i kebir girişleri kurum içi muhasebe fonksiyonlarınızın verimliliğini arttırmanızı sağlamaktadır. Confinin ana uygulaması; muhasebe, , ödemeler, alacaklar, pazarlama, sözleşme yönetimi, fatura yönetimi, finans ve daha birçok iş sürecini destekler.