Logictix, organizasyonların insana dokunan kağıt bazlı idari süreçleri minimize etmesini ve böylece üretkenliği arttırmasını ve lojistik maliyetlerini düşürmesini sağlar.

Kağıtsız Ofise Yönelme

Bugün, bilgisayarların ve yazılım çözümlerinin gelişmesiyle, bir çok organizasyon “kağıtsız” işyeri yaratmanın hayalini kurmaktadır. Her çapta organizasyon kağıt yığınlarından ve eski dosyalardan yılmış durumda. “Kağıtsız ofise dönüş” tasarruf etmenizi, üretkenliği arttırmanızı, bilgiyi daha kolay paylaşmanızı ve çevreye daha az zarar vermenizi sağlar.

BIS’in geliştirdiği Kurumsal Uygulamalar Çözümü olan Logictix; kurumların yemek, servis , telekom hatları ve filo yönetim hizmetlerini, iç denetim ve kurumsal emlak yönetimi operasyonlarını elektronik ortamda yürütmelerine olanak veren yenilikçi bir yazılımdır. Logictix ile, kağıt üzerinden yürüyen süreçlerinizi yepyeni bir seviyeye taşıyabilir ve böylece en önemli varlığınız olan insanlarınızı yönetmek için gerekli zaman ve eforu dramatik bir şekilde düşürebilirsiniz.

Sistem;

  • Tek bir veri ambarından beslenen bağımsız modüllerden oluşur

  • Kendi iş akış sistemine sahip olup, süreç otomasyonunu sağlar

  • Kurum tarafından kullanılan kurum içi ya da üçüncü kişilerce geliştirilmiş sistemlerle entegre bir yapıda çalışır (İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, kullanılan muhasebe sistemi vb. gibi)

  • Genel hizmetlere yönelik süreçlerin; daha düşük maliyetler ile daha verimli bir şekilde yönetimini sağlar.

  • Akıllı organizasyonlar, daha az kağıdın bu çabanın sadece başlangıcı olduğunu bilir. Kağıtsız ofis hareketinin görünen en büyük etkisi baskı, posta, kargo ve kağıt depolamada azalmadır. İnsanlar kargaşada kaybolan kağıtları ararken kaybettikleri vakti geri kazanır. Bu şekilde, personellerini daha stratejik görevlere odaklanmaları için serbest bırakırlar.

Otomasyonla Kağıdı Ortadan Kaldırma

Kağıtsız ofise dönüş için başlıca yol kağıt baskı almaya gerek duymadan tamamen online çalışan, veri işlemek ve paylaşmak için form ve uygulamalara dayanan kağıt bazlı süreçlerin otomasyonunu sağlayan bir sistem kurmaktan geçer.