BIS Aracı Kurum Çözümü Wintrade, menkul alım/satım, takas ve kapama işlemleri, veri yönetimi, vergi raporlama ve muhasebe gibi ön ve arka ofis fonksiyonlarını destekler.

Finansal kurumların operasyonel faaliyetleri düzenleme, risk ve maliyetleri düşürme isteklerine karşılık verebilecek en iyi seçenek; fiyatlandırma, muhasebe, risk yönetimi ve yasal düzenlemeleri birarada yönetebilen kapsamlı bir sermaye piyasaları çözümüdür. Wintrade’in tasarımını yönlendiren şey bu prensiptir.

Günümüzün giderek daha fazla talepkar hale gelen ortamında, maliyetleri düşürmenin ve projeleri hızla hayata geçirmenin yarattığı baskılar kurumları rekabetçi çözümler ve kaliteli hizmet sunan yazılım firmalarına yönlendirmektedir. 

Yeni Nesil Trading

BIS’in sermaye piyasaları çözümüne yaptığı önemli yatırım ile teknik ve sektörel uzmanlığı biraraya gelince, günümüzün karmaşık iş ihtiyaçlarına ve sıkı projelendirme sürelerine cevap verebilme yetkinliği olan bir ürün ortaya çıkmıştır. Piyasa gereksinimleri doğrultusunda aralıksız devam eden ek geliştirmeler neticesinde büyüyen ürünün kullanıcıları, zamanla daha fazla avantaj sağlamaktadırlar. 

Wintrade, genişleyen küresel piyasalar için geliştirilen esnek ve modüler bir sistemdir. Sofistike ve çok katmanlı olarak tasarlanan sistem, sermaye piyasalarının her bir bileşenini ön ofisten arka ofise kadar tüm işlemleriyle kapsar.

Teknolojinin sağladığı son imkanlarla donanan aracı kurum çözümümüz müşterilerimize aşağıdaki avantajları sağlar:

  • Projenin hayata geçirilmesinde daha az risk

  • Daha kısa sürede piyasaya sürüm

  • Minimum geliştirme maliyetleri

  • Daha hızlı yatırım geri dönüşü