Birçok FCI üyesi firma, Infact’in güçlü ve güvenilir altyapısına güvenmekte ve her geçen gün daha fazla kurum süreçlerini düzenlemek, verimliliği arttırmak ve büyüme ve karlılığa odaklanmak için BIS’e dönmektedir.

Faktoring sektörü, sermaye finansına olan ihtiyacın her zamankinden fazla olduğu piyasalarda finansal hizmetlerin önemli bir kolu haline gelmiştir. Nakit akışının ve alacak yönetiminin önemi düşünüldüğünde, gelecek yıllarda trendin daha da yükselerek devam edeceği kesindir. 

Faktoring firmaları, bu sürekli gelişen sektörde üretkenliği ve karlılığı arttırırken aynı zamanda müşteri hizmetleri kalitesini de yükseltmek için yeni yöntemler arayışı içindedir. Rekabet güçlerini koruyabilmek için gelişmiş teknolojilere yatırım yapmaktadır.

Kanıtlanmış Teknoloji, Güvenilir Seçim

BIS’in faktoring alanındaki engin tecrübesi, Infact’i faktoring çözümleri arasında Türkiye’nin pazar lideri konumuna getirmektedir. Yazılımın akıllı ve müşteri odaklı tasarımı ve kapsamlı özellikleri, Türkiye’de 20’den fazla faktoring firmasının iş süreçleri otomasyonuna yardımcı olmaktadır. 

Infact, fonksiyonalitesinin genişlemesine olanak tanıyan ana ve opsiyonel modüllerden oluşmaktadır. Yazılımda, iş süreçlerini düzenleyen iş akışı bulunmaktadır. Infact’in sunduğu en önemli avantajlardan bazıları şöyledir; 

  • Müşteri hizmetlerinde artan hız ve kalite

  • Minimum girdi ve maksimum çıktıyla daha yüksek üretkenlik

  • Yasal gereksinimlere tam uyum

  • Yönetimsel bilgi ve karar alma desteği

Kurumunuza yeni bir verimlilik boyutu ve esneklik getirmek için ana uygulamaların her birini kolayca adapte edebilirsiniz. Infact’in kendini kanıtlamış, ölçeklenebilir teknolojisi sayesinde işlerinizi genişletebilir, yeni büyüme alanlarına güvenle girebilirsiniz. Infact çözümünü, ihtiyaç önceliklerine göre kademeli olarak yükleyebilir ve masrafsız bir şekilde güncelleyebilirsiniz. 

Kolay Uyarlama

Finansal hizmetler sektörünün sürekli olarak yeni önermeler geliştirmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak durumunda olması dolayısıyla, değişen pazarlama şartlarına ivedi bir şekilde adapte olmanız kritik bir önem taşımaktadır. Sektörün bu ihtiyaçlarını ele alırsak, Infact oldukça esnek bir yapıda tasarlanmıştır. Bu nedenden dolayı sistem;

  • Kullanıcı dostudur

  • Esnektir

  • Ek geliştirmeler için daha az zamana ihtiyaç duyar

  • Dış dünya (diğer üçüncü taraf uygulamalar, masaüstü uygulamaları vb.) ile uyumludur

  • Kurumların spesifik ihtiyaçlarına istinaden özel arayüzlerle entegre olabilir

Yazılım, size birbiriyle çalışması için tasarlanan modüler uygulamalarla iş süreçleri uçtan uca yönetmeniz için benzersiz bir yetkinlik sağlar. Tüm iş birimleriniz için raporlama ve analitik fonksiyonlara ek olarak; kurumunuzun spesifik ihtiyaçlarını karşılayacak iş süreçlerini tasarlamak, oluşturmak ve adapte etmek için güçlü bir teknoloji platformuna sahip olursunuz. 

Otomatik Kredi Karar Süreci

Günümüzün öngörülemeyen piyasa koşullarında, portföyünüzü sürekli kontrol etmek, optimize etmek ve güvenle büyütmek için otomatik kredi karar araçlarına ihtiyacınız vardır. Infact ile, kredi verme sürecine dahil olan farklı departmanlarınzın arasında işlemlerinizi verimli bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Tamamen entegre bir çözüm olan Infact, otomatize edilmiş iş akışı ile doğru ve zamanında veri elde etmenizi ve dolayısıyla bilinçli kredi kararları almanızı ve operasyonel ve kredi risklerinizi azaltmanızı sağlar.

BT strateji ekibimiz ilk olarak şirketin iş stratejisini, mevcut BT altyapısını, BT organizasyonunu, mevcut ve gelecek projelerini analiz eder, daha sonra BT için şirket hedefleriyle paralel bir ana plan hazırlar. Tüm önerilerimiz şirketi daha rekabetçi kılmak üzerine oluşturulur.

Sağlam Muhasebe Altyapısı

Infact’in muhasebe işlemlerini güvenilir bir şekilde yürütebilmesi, sizi işinizi büyütme ve karlılık konularına yoğunlaşmanız için özgür kılar. Ana çözümümüzdeki gerçek zamanlı hesaplamalara ek olarak parametre bazlı kriterlerin kombinasyonu, kredi verme işlemini geniş perspektiften görmenizi sağlar. Sistem içerisindeki esnek yapı, müşteriler tarafından talep edilen işlem bazlı fiyatlandırmayı destekler. Otomatik hesap mutabakatları ve defter-i kebir girişleri kurum içi muhasebe fonksiyonlarınızın verimliliğini arttırmanızı sağlamaktadır. 

Infact’in ana uygulamaları; muhasebe, kredi kararı, ödemeler, alacaklar, pazarlama, sözleşme yönetimi, fatura yönetimi, finans ve daha birçok iş sürecini destekler.