Çeşitli ölçeklerden saygın uluslararası bankalar tarafından tercih edilen Winbank, öncelikli olarak yatırım bankaları ve spesifik iş ihtiyaçlarına uygun kuruma uyarlanmış çözümlere gereksinim duyan bankalara uygun bir çözümdür.

Düşük karlılık, sert rekabet, yasal baskılar ve risk yönetimi gereksinimleri bankaların işlerini büyümelerini daha da zorlaştırıyor. Finansal kurumlar bu zorlukların ortasında, eksiksiz ve doğru finansal bilgiye ivedi ve gerçek zamanlı ulaşmaya şiddetle ihtiyaç duymaktadır. Bankalar yasa ve uygulamalara uyum sağlarken rekabet edebilmek için de hızla yeni ürünleri hayata geçirebilmenin yollarını aramaktadır. 

Zamandan tasarruf ederken hata payını ve operasyonel riskleri azaltarak, işgücü gerektiren manuel süreçlerden vazgeçip otomatik uygulamalara dönmektedirler. BIS bankacılık çözümü Winbank, bankaların müşteri memnuniyetini arttırmalarına, ürün ve hizmetleri süratle piyasaya sürmelerine, karlılığı izleyebilmelerine, yasalarla uyum çalışabilmelerine ve yeni pazarlara güvenle girebilmelerine yardımcı olur. 

Legacy Sistemleri Değiştirin

Son derece kapsamlı, entegre ve modüler bir bankacılık sistemi olan Winbank, tüm teknoloji ve iş hedeflerinizi destekleyerek kolaylıkla hayata geçirilebilmektedir. Sistem, hem mevcut sistemlerin yanında kullanılmak üzere yüklenip sonrasında aşamalı bir şekilde hayata alınabilir, hem de tüm bankanın ana bankacılık platformu olarak konumlandırılabilir. Bu çözümle, operasyonlarınızı standart ve merkezi bir hale getirebilir ve tüm faaliyetleriniz üzerinde tam bir şeffaflık sağlayabilirsiniz. 

Bankacılık Operasyonlarınızı Dönüştürün

Winbank Bankacılık Çözümü, zorlu rekabet koşullarında bankalara yardımcı olmak için ölçeklenebilir, müşteri odaklı ve entegre bir ana bankacılık sistemi sunar.

Bu çözüm:

  • Bireysel ve ticari bankacılığı destekler

  • Mevduat, kredi, ödeme sistemleri, menkul alım/satım ve hazine modüllerini içerir

  • Muhasebe ve ana faaliyetleri entegre eder

  • Ölçeklenebilir ve esnek bir platform sunar 

  • Kanıtlanmış metodolojilerle hızla uygulamaya alınabilir

  • Geleneksel ve İslami bankacılığı destekler 

Güçlü Muhasebe Altyapısı

Winbank’in takas, hesap kapama, oluşturma ve muhasebe işlemleri özellikleri, sizi operasyonel anlamda özgür kılarak işinizde büyüme ve karlılığı arttırma konularına yoğunlaşmanıza olanak tanımaktadır. Otomatik mutabakat ve kapama işlemleri ile defter-i kebir girdileri verimli bir muhasebe fonksiyonu oluşturur. BIS Winbank; kendini kanıtlamış, düşük riskli ve çevik bir sistemdir. Bireysel, kurumsal ve yatırım bankacılığı süreçlerini kolaylaştıran tüm özellikleri bünyesinde bulundurur.